ZUNO

Ani tie najlepšie a odbornou verejnosťou najoceňovanejšie značky produktov by neznamenali nič bez toho, aby ich klient “prijal za svoje”. Okrem pravidelných prieskumov spokojnosti a vnímania značky preto ZUNO banka pristúpila aj k inovatívnosti v reklame.

Pre správne nastavenie svojich televíznych kampaní sa ZUNO banka rozhodla využiť metódu zvanú „neuromarketing”. V spolupráci so spoločnosťou GfK, už počas tvorby reklám, dokážeme prispôsobovať reklamné posolstvá tak, aby boli čo najlepšie prijaté aj na intuitívnej a emotívnej rovine, ktorá je pre rozhodovanie kľúčová. 

Reklama je však len prvý krok. ZUNO sa ako férová banka snaží širokej verejnosti ponúknuť čo najviac relevantných informácií aj o tak komplikovanom odbore, ako je bankovníctvo. Preto kladieme mimoriadny dôraz aj na vzdelávanie prostredníctvom viacerých PR kanálov. Medzi ne patria pravidelné poradne alebo blogy, ktoré vyvracajú zažité mýty napríklad o úveroch, refinancovaní či poplatkoch. Samozrejme, upozorňujeme aj na podvody, s ktorými sa klienti môžu stretnúť a poskytujeme rady, ako sa im vyhnúť. 

 

Stiahnuť článok Webová stránka