RACIOL

Tajomstvom úspechu značky Raciol je stabilne vysoká, neustále kontrolovaná kvalita, na ktorú sa môžu zákazníci vždy spoľahnúť. Do výroby sa spracovávajú len vybrané suroviny  najvyššej kvality (repkové a slnečnicové semienka) – tie zaručujú, že sa kulinárske dielo podarí. Repkový olej Raciol obsahuje veľmi cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, slnečnicový olej Raciol je výnimočný zas vysokým obsahom vitamínu E. Z hľadiska použitia je repkový olej Raciol vynikajúci na varenie, pečenie aj vyprážanie až do 230°C, slnečnicový Raciol na kratšie varenie či zapekanie pri teplote do 210°C. 

Žiadna značka by v dnešnom dynamickom prostredí neprežila  bez investícií do jej podpory. Spoločnosť Palma kontinuálne podporuje značku Raciol prostredníctvom rôznych marketingových kampaní. Výsledkom celého snaženia je, že najpredávanejší olej - Raciol je súčasne aj dlhodobo najznámejšou značkou na slovenskom trhu.

Filozofiou spoločnosti Palma je počúvať, vnímať svojich zákazníkov a na zlepšenie využívať spätnú väzbu a požiadavky trhu.

Stiahnuť článok Webová stránka