Jamieson

„Zelené” vitamíny Jamieson ponúkajú zdravie z prírody pre celú rodinu. Vitamíny, minerály, doplnky výživy, štandardizované rastlinné extrakty a rastlinné liečivá, prípravky na podporu metabolizmu a štíhlej línie či výživa pre športovcov svojimi účinkami podporujú liečivé sily  a regeneračné schopnosti organizmu. Prispievajú k odstráneniu vyčerpania a únavy, zvyšovaniu výkonnosti, udržiavajú dobrú fyzickú aj psychickú kondíciu.

Priaznivo ovplyvňujú procesy detoxikácie, ochranu buniek pred oxidačným stresom, posilňujú imunitu a pomáhajú tak predchádzať rozvoju mnohých civilizačných ochorení či pozitívne ovplyvňovať ich liečbu. Unikátna je aj galenická forma mnohých z nich (B-komplex, Vitamín C, Železo, Draslík) – vďaka postupnému uvoľňovaniu účinnej látky počas 8 až 12 hodín, a tým aj ich predĺženému účinku, nezaťažujú natoľko tráviaci trakt a zlepšuje sa aj ich biologická dostupnosť.

Vďaka investíciám do „zlatého štandardu” v oblasti prístrojového softvérového analytického vybavenia (LIMS 6.0) spoločnosť Jamieson dokáže pri kontrole kvality vitamínov uskutočniť veľké množstvo testov prípravkov rýchlo a presne, čím je zaručená ich vysoká akosť i možnosť ich rýchleho rozdistribuovania po celom svete, aby sa ku koncovým spotrebiteľom dostali čo najčerstvejšie.

Vysoký štandard prípravkov Jamieson potvrdzuje i udelenie certifikovaného loga TRU-ID® DNA, ktoré prípravkom s rastlinnými výťažkami udelil kanadský nezávislý program certifikácie. Je zárukou, že pri ich kúpe spotrebiteľ získa výrobok takého zloženia, aké sa uvádza na etikete. Špecifický botanický pôvod aktívnych zložiek sleduje najnovšia technológia DNA, čím potvrdzuje ich pravosť.

 

Stiahnuť článok Webová stránka