SHERLOCK

Dvere SHERLOCK® sú certifikované podľa noriem platných v Európskej únii a ich základom je kvalitné oceľové jadro. Zákazníkom sú dodávané vždy v sete spolu s bezpečnostnou zárubňou a doplnkami rovnakej bezpečnostnej triedy. Súčasťou ponuky sú aj drevené a nerezové prahy, svetlíky a najmodernejšie technologické riešenia – digitálne priezorníky či inteligentné motorizované zámky. Služba zákazníkom sa začína už pri prvom kontakte s autorizovaným predajcom.

Produkty spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY si môžu zákazníci pozrieť priamo v reprezentatívnom showroome Tri veže v Bratislave. V rámci Slovenska sú to distribuční partneri, ktorí pôsobia vo všetkých regiónoch. Okrem toho prezentuje značka svoje produkty, novinky a akcie aj na vlastnej webovej stránke www.sherlock.sk a prostredníctvom sociálnej siete Facebook. V neposlednom rade sú to veľtrhy a výstavy, ako napríklad Agrokomplex v Nitre.

Dvere SHERLOCK®, ASSA ABLOY sú prvé na Slovensku vyrábané bezpečnostné dvere s už viac ako 30-ročnou tradíciou. Všetky produkty sú testované v akreditovaných skúšobniach a majú certifikát podľa európskej normy. Spoločnosť ponúka všetky bezpečnostné dvere v sete s bezpečnostnou zárubňou a doplnkami rovnakej bezpečnostnej triedy. Okrem toho je súčasťou  objednávky aj návšteva servisného technika, ktorý zameria dverový otvor a dvere so zárubňou sú vyrábané na mieru, podľa požiadaviek zákazníka. Samozrejmosťou je aj non-stop havarijný servis.

 

 

 

 

Stiahnuť článok Webová stránka