EKOBAL

Značka EKOBAL sa za viac ako 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu stala synonymom tradície a spoľahlivosti. Hodnoty, na ktorých stavia svoj úspech je kvalita produktov, profesionalita obchodných zástupcov a inovácie.

Obchodní partneri spoločnosti EKOBAL už vedia, že so zadanou objednávkou dostanú „fullservis“: od dodania obalového materiálu až po vývoj a výrobu technológie na mieru. Pridanou hodnotou je popredajný servis a poradenstvo pri výbere či už najvhodnejšej fólie, stroja na balenie alebo lisu na triedený odpad, ako aj možnosť otestovania, analýzy a optimalizácie baliaceho procesu.

Vďaka sieti obchodných zástupcov pôsobiacich na území celého Slovenska zahŕňa portfólio spoločnosti odberateľov od lokálnych maloobchodov, cez významné slovenské firmy pôsobiace v strojárskom, automobilovom, potravinárskom priemysle, agrosektore až po nadnárodné spoločnosti s prevádzkami na Slovensku. Do portfólia spoločnosti patria silné značky ako Považský cukor, RONA, ako aj Heineken či Volkswagen Slovakia.

Značka EKOBAL však prekročila aj hranice - priame zastúpenie má aj v Českej republike a Poľsku a prostredníctvom distribútorov baliacej techniky sa presadila aj v Nemecku, Holandsku, Veľkej Británii a Ruskej federácii.

 

Stiahnuť článok Webová stránka